Actualitate
Accident la Bogdan Vodă
![](https://plustvbacau.ro/wp-content/uploads/2023/01/IMG-20230126-WA0001.jpg)
COMUNICAT DE PRESĂ
Accident rutier, coliziune intre un camion si autoturism, sat Bogdan Vodă, comuna Săucești, DN 2. La fața locului s-au deplasat 1 ASAS, Descarcerarea, 1 APIC cu 1 ofițer și 9 subofițeri și o ambulanță SAJ. In urma accidentului, a rezultat o victimă încarcerată, predată echipajului SAJ. Persoana era conștientă și a fost transportată la spital. A fost asigurată zona cu măsuri PSI. O victimă a refuzat transportul la spital.
Continue Reading