Actualitate
Direcția Publică de Evidență a Persoanelor a Municipiului Bacău, vine în sprijinul cetățenilor care locuiesc în comunele arondate și au actele de identitate expirate
![](https://plustvbacau.ro/wp-content/uploads/2023/03/pasapoarte.jpg)
Comunicat de presă
Pentru a veni în sprijinul cetățenilor care locuiesc în comunele arondate pe linie de evidență a persoanelor la Direcția Publică de Evidență a Persoanelor a Muncipiului Bacău și au actele de identitate expirate, se vor organiza deplasări cu camera mobilă, după cum urmează:
23 martie 2023 – comuna Ungureni
20 aprilie 2023 – comuna Horgești
04 mai 2023 – comuna Gioseni
Pentru informații suplimentare rugăm cetățenii care domiciliază pe raza acestor comune să se adreseze posturilor comunale de poliție.
Continue Reading